Nga Zero Në Hero
Jeni të interesuar të merrni kontrollin e së ardhmes suaj financiare?

 Dëshironi të çliroheni nga kufizimet e pasigurisë financiare?Nëse po, "Nga zero në hero: Një udhëzues hap pas hapi drejt lirisë financiare" është kursi për ju!


Në këtë kurs, do të mësoni se si të filloni udhëtimin tuaj financiar me kriptomonedha.


Me shumë video, skedarë PDF dhe sesione të drejtpërdrejta javore, do të keni gjithçka që ju nevojitet për të mësuar me ritmin tuaj.


Në fund të kursit, ju do të jeni në gjendje të trajtoni kripton si një profesionist dhe të merrni kontrollin e të ardhmes suaj financiare.


Gjatë gjithë kursit, ju do të mësoni bazat e kriptos, si të zbuloni asete me përshtatjen e produktit me tregun dhe strategjitë e jetës reale për të përdorur këtë risi.


Në mënyrë të veçantë, do të mësoni se si të:


  • Vendosni dhe siguro kuletat e kriptomonedhave
  • Bleni dhe shisni kriptovaluta
  • Identifikoni projektet premtuese të kriptomonedhave
  • Analizoni tendencat e tregut dhe merrni vendime të informuara për investime
  • Menaxhoni investimet në kriptomonedhë për një afat të gjatë


Pra, pse duhet ta blini këtë kurs?


  • Ky kurs do t'ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet për të pasur sukses në botën e kriptomonedhës.
  • Me seancat javore të drejtpërdrejta dhe mbështetjen e vazhdueshme, do të keni udhëzimet që ju nevojiten për të arritur qëllimet tuaja financiare.


Dhe me potencialin për 100 milion përdorues të Coinbase për të rifutur kriptot në garën e ardhshme, tani është koha e përkryer për të mësuar se si të përfitoni nga kjo risi emocionuese.


Mos prisni më për të marrë kontrollin e së ardhmes suaj financiare.


Regjistrohu në "Nga zero në hero: Një udhëzues hap pas hapi për lirinë financiare" SOT!


Nuk Ka rëndesi nëse jeni plotësisht fillestar ose keni përvojë në botën e kriptomonedhës, ky kurs është udhëzuesi përfundimtar për të arritur sukses financiar.

Regjistrohu tani dhe bëhu një ekspert në lundrimin në botën komplekse dhe emocionuese të kriptos


- Jori_ HEX

Webinar FalasJeni kurioz për botën e kriptove, por nuk jeni të sigurt se ku të filloni?
Atëherë nuk do të dëshironi të humbisni webinarin tim falas.


Gjatë kësaj webinari falas në internet, do të mësoni gjithçka që duhet të dini për të filluar me kripto.Plus, do të merrni një vështrim të fshehtë të asaj që ka në dispozicion kursi im i plotë në internet, "Nga Zero në Hero".

Klik here 👈 të shikosh


Private Telegram GroupA jeni gati të çoni në një nivel tjetër kuptimin tuaj të kriptos?
Kur të regjistroheni në kursin tim, do të keni gjithashtu akses në grupin tonë privat Telegram.
Ky komunitet ekskluziv është një qendër për njerëzit me mendje të njëjtë ku mund të bëni pyetje, të ndani njohuri dhe të lidheni me të tjerët.

1:1 TelefonataA jeni gati të filloni udhëtimin tuaj të kriptove, por ndiheni të mbingarkuar nga sasia e madhe e informacionit atje?
Mos u shqetëso - unë jam këtu për të ndihmuar.


Si krijuesi i From Zero To Hero,

Unë kam ndihmuar studentë të panumërt të lundrojnë në botën e kriptove dhe të bëjnë investimet e tyre të para të suksesshme.
Dhe tani, unë jam duke ofruar telefonata 1:1 për t'ju ndihmuar të filloni gjithashtu.

ENGLISH VERSION

Dive into the world of crypto with the 'Beginner's Guide to DeFi'—your simple guide to understanding and using cryptocurrency for financial freedom.


Click
here to buy the eBookALBANIAN VERSION

Leximi i këtij libri do t'ju japë njohuri dhe besim për të mësuar hapat e parë në kripto.

Click ketu te marresh librin


Jeni të lodhur duke u ndjerë sikur thjesht nuk ka orë të mjaftueshme në ditë për të fituar paratë që dëshironi?


Atëherë ju jeni në vendin e duhur.


Përshëndetje, unë jam Jori HEX - një ish-farmacist e kthyer në pronare biznesi, nomad dixhital, krijues i përmbajtjes dhe entuziaste e kriptove.


Dhe tani, unë jam këtu për të ndarë pasionin dhe njohuritë e mia me ju përmes kursit tim online, Nga Zero në Hero.Si dikush që ka qenë aty ku jeni, unë e di nga afër luftën e kohës së tregtimit për dollarë dhe ndjenjën sikur nuk ka rrugëdalje.


Por unë gjithashtu e di se ka një mënyrë më të mirë.


Gjetja e kriptomonedhës më ka lejuar të jem e lirë financiarisht në moshën 25 vjeç dhe të shijoj jetën time.

Dhe tani, unë dua t'ju ndihmoj të bëni të njëjtën gjë.


 Në kursin tim në internet, do të mësoni gjithçka që duhet të dini për të filluar me kripto.


Nga bazat e teknologjisë blockchain deri te konfigurimi i kuletave dhe shkëmbimeve tuaja, dhe kryerja e investimeve tuaja të para të suksesshme.


Plus, do të keni akses në këshilla dhe strategji të brendshme për të maksimizuar fitimet tuaja dhe për të minimizuar rrezikun.Por më shumë se kaq, ju do të jeni pjesë e një komuniteti individësh me të njëjtin mendim, të cilët ndajnë pasionin tuaj dhe dëshirën tuaj për sukses.


Do të keni mbështetjen dhe udhëzimin që ju nevojitet për të arritur qëllimet tuaja dhe për të krijuar jetën që keni dashur gjithmonë.


Bashkohuni me grupin publik Telegram


Kliko këtu 👈